ACHTERWIEL VOOR KYMCO MXU 150 4T EURO II

ACHTERWIEL voor Kymco MXU 150 4T EURO II
4270A
(4270A)  4270A-LCA5-E00
MOYEU DE ROUE ARRIERE
28114
(28114)  28114-GAE1-94A
RONDELLE DE DISQUE (1X32,45X47,18)
41201
(41201)  41201-LLB1-E00
COURONNE ARRIERE
41211
(41211)  41211-LLB1-900
SUPPORT DE COURONNE
42301
(42301)  42301-LLB1-900
AXE DE BRAS OSCILLANT
42302
(42302)  42302-LCA4-E00
ARBRE DE ROUE ARRIERE
42312
(42312)  42312-LLB1-900
ENTRETOISE DE ROUE ARRIERE
42610
(42610)  42610-LLB1-E01-n1s
MOYEU CENTRAL ARRIERE (NOIR)
42705
(42705)  42705-LCA5-E00-njs
JANTE ARRIERE (ARGENT)
42710
(42710)  42710-LCA4-E0B
PNEU ARRIERE MAXXIS M960 22/10-10 (32J)
(42710)  42710-LCA5-E0A
PNEU ARRIERE KENDA PATHFINDER K530 22/10-10 (39N)
42753
(42753)  42753-KNBN-90B
VALVE DE JANTE
43100
(43100)  43100-LLB1-800-nja
ETRIER DE FREIN ARRIERE (ARGENT)
43210
(43210)  43210-LLB1-305
SUPPORT D'ETRIER ARRIERE
43350
(43350)  43350-LLB1-800
SUPPORT DE DISQUE ARRIERE
43351
(43351)  43351-KEBE-900
DISQUE DE FREIN AVANT/ARRIERE 180/3 TROUS (TEINTE GALVANISE)
45105
(45105)  45105-KFA6-305
JEU DE PLAQUETTES DE FREIN
45107
(45107)  45107-KFA6-900
PISTON D'ETRIER DE FREIN
45109
(45109)  45109-KFA6-900
JOINT ANTI POUSSIERE (DE PISTON D ETRIER)
47410
(47410)  47410-LCA5-E00
CAPUCHON DE ROUE
50306
(50306)  50306-LLB1-900
ECROU (M30)
90033
(90033)  90033-LLB1-900
GOUJON (M10X20)
90105
(90105)  90105-LBA7-900
GOUJON DE ROUE (M10X36)
90112
(90112)  90112-LBD4-800
VIS DE DISQUE
90122
(90122)  90122-LLB1-800-06
VIS EPAULEE A TETE HEXAGONALE DE 12 (M08X28/22)(NOIR)
90301
(90301)  90301-LBA7-900
ECROU DE ROUE (M10)(H 14MM)
90304
(90304)  90304-GLW0-90A
ECROU EPAULEE A TETE HEXAGONALE (M10X10)(ARGENT)
90305
(90305)  90305-GHE8-004
ECROU (M14)
90309
(90309)  90309-GLW0-90A
ECROU (M08)
90502
(90502)  90502-LLB1-900
RONDELLE PLATE (4,01X12,27X27,95)
91254
(91254)  91254-LLB1-900
JOINT SPI (40X55X8)
94011
(94011)  94011-LBA7-900
ECROU CRENELE (M16)
94201
(94201)  94201-30300
GOUPILLE FENDUE (3X30MM)
95801
(95801)  95801-LLB1-900-06
VIS EPAULEE A TETE HEXAGONALE DE 14 (M12X28/14)(NOIR FREIN FILET)
96150
(96150)  96150-69070-10
ROULEMENT A BILLES (6907)(35X55X9)
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 4270A

4270A-LCA5-E00

MOYEU DE ROUE ARRIERE
# 28114

28114-GAE1-94A

RONDELLE DE DISQUE (1X32, 45X47, 18)
# 41201

41201-LLB1-E00

COURONNE ARRIERE
# 41211

41211-LLB1-900

SUPPORT DE COURONNE
# 42301

42301-LLB1-900

AXE DE BRAS OSCILLANT
# 42302

42302-LCA4-E00

ARBRE DE ROUE ARRIERE
# 42312

42312-LLB1-900

ENTRETOISE DE ROUE ARRIERE
# 42610

42610-LLB1-E01-n1s

MOYEU CENTRAL ARRIERE (NOIR)
# 42705

42705-LCA5-E00-njs

JANTE ARRIERE (ARGENT)
# 42710

42710-LCA4-E0B

PNEU ARRIERE MAXXIS M960 22/10-10 (32J)
# 42710

42710-LCA5-E0A

PNEU ARRIERE KENDA PATHFINDER K530 22/10-10 (39N)
# 42753

42753-KNBN-90B

VALVE DE JANTE
# 43100

43100-LLB1-800-nja

ETRIER DE FREIN ARRIERE (ARGENT)
# 43210

43210-LLB1-305

SUPPORT D'ETRIER ARRIERE
# 43350

43350-LLB1-800

SUPPORT DE DISQUE ARRIERE
# 43351

43351-KEBE-900

DISQUE DE FREIN AVANT/ARRIERE 180/3 TROUS (TEINTE GALVANISE)
# 45105

45105-KFA6-305

JEU DE PLAQUETTES DE FREIN
# 45107

45107-KFA6-900

PISTON D'ETRIER DE FREIN
# 45109

45109-KFA6-900

JOINT ANTI POUSSIERE (DE PISTON D ETRIER)
# 47410

47410-LCA5-E00

CAPUCHON DE ROUE
# 50306

50306-LLB1-900

ECROU (M30)
# 90033

90033-LLB1-900

GOUJON (M10X20)
# 90105

90105-LBA7-900

GOUJON DE ROUE (M10X36)
# 90112

90112-LBD4-800

VIS DE DISQUE
# 90122

90122-LLB1-800-06

VIS EPAULEE A TETE HEXAGONALE DE 12 (M08X28/22)(NOIR)
# 90301

90301-LBA7-900

ECROU DE ROUE (M10)(H 14MM)
# 90304

90304-GLW0-90A

ECROU EPAULEE A TETE HEXAGONALE (M10X10)(ARGENT)
# 90305

90305-GHE8-004

ECROU (M14)
# 90309

90309-GLW0-90A

ECROU (M08)
# 90502

90502-LLB1-900

RONDELLE PLATE (4, 01X12, 27X27, 95)
# 91254

91254-LLB1-900

JOINT SPI (40X55X8)
# 94011

94011-LBA7-900

ECROU CRENELE (M16)
# 94201

94201-30300

GOUPILLE FENDUE (3X30MM)
# 95801

95801-LLB1-900-06

VIS EPAULEE A TETE HEXAGONALE DE 14 (M12X28/14)(NOIR FREIN FILET)
# 96150

96150-69070-10

ROULEMENT A BILLES (6907)(35X55X9)
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Kymco. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de ACHTERWIEL van uw Kymco MXU 150 4T EURO II van MXU. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Kymco MXU 150 4T EURO II

Kymco MXU 150 4T EURO II

150 MXU MXU 150 4T EURO II MXU 150 4T EURO II
150 MXU MXU 150 4T EURO II MXU 150 4T EURO II

MXU 150 4T EURO II

Kymco MXU

Cilinderinhoud: 150 cc
Model code LB30AD